CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ – WIEM JUŻ WSZYSTKO

Jeśli nie potrzebujesz już więcej informacji o zajęciach niż posiadasz i od razu chcesz zapisać się lub swoje dziecko do MUZYKUJ po prostu kliknij w poniższy link i wypełnij krótki formularz…

FORMULARZ

…lub kliknij w zakładkę kontakt, tam jest numer telefonu i adres mailowy.

O CO W OGÓLE CHODZI?

Zapewniasz dziecku to, co najlepsze. Dbasz by nie zmarzło i nie przegrzało się. By zdrowo się odżywiało, wymyślasz słodycze bez cukru, stajesz na głowie by polubiło brokuła. Uczysz je żyć w porządku, a gdy staniesz na klocku lego, gdy już śpi, zaciskasz zęby, by miało tyle snu, ile potrzebuje, by zdrowo się rozwijać. Główkujesz, czy jesteś wystarczająco dobrym rodzicem. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Jest jeszcze jedna rzecz, którą możesz zrobić dla swojego dziecka. Możesz otoczyć je wartościową muzyką. Czy wiesz jak ogromny wpływ ma muzyka na Twoje dziecko?

NA CZYM POLEGAJĄ ZAJĘCIA DLA DZIECI W MUZYKUJ?

Kierujemy się przede wszystkim dobrem dzieci. Zajęcia odbywają się zawsze w pogodnej atmosferze i wzajemnym szacunku. Nie podnosimy głosu, dając dobry przykład troski o gardło i struny głosowe. Oraz o kulturę. Śpiewamy, słuchamy muzyki, gramy na instrumentach. Wybieramy tylko dobre jakościowo i estetyczne materiały. Nie zmuszamy a zachęcamy. Słowa mają wielką moc, korzystamy z nich mądrze czyli dbamy o poprawność językową. Przede wszystkim rozwijamy kreatywność u dziecka, które nigdy nie będzie obawiało się wystąpień publicznych i nabierze pewności siebie. NIE UŻYWAMY SŁOWA STRES, bo muzyka i sztuka to dobra zabawa.

Muzycznie pracować możemy z dzieckiem od maleńkości, a czym więcej sprawności manualnej nabiera tym częściej siadamy do wymarzonych klawiszy. Nie od razu Rzym zbudowano – małe dzieci potrzebują odpowiedniego przygotowania muzycznego. Jakiego? Muzycznej zabawy! Słuchania głosu, stukania pulsu, szukania w muzyce radości. Z biegiem czasu maluch będzie chętnie siadał do instrumentu nie traktując tego jako formy przymusu. Nigdy, przenigdy nikogo nie zniechęcimy do muzyki, wręcz przeciwnie. To jest gwarancja podparta szerokim doświadczeniem i wiedzą.

Znamy obecnie szereg sposobów nauki gry na fortepianie nie powodujących awersji do instrumentu, a wzbudzających zainteresowanie. Dzięki „byciu na Ty” z technicznymi nowinkami, potrafimy też to sprytnie wykorzystać w nauce.

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Uczymy w taki sposób, abyś po jakimś czasie mógł siąść do swojego pianina w domu i zagrać to co chcesz. Uczymy na bazie muzyki klasycznej, jazzowej lub rozrywkowej. Szukamy sposobu, żeby gra była dla Ciebie przyjemnością i uwieńczeniem włożonego w ćwiczenie wysiłku. Wszystkie szczegóły omówimy na pierwszych zajęciach 🙂